Deň v Spišskej Novej Vsi

Môj deň sa začal veľmi zle. Zaspala som. 

Zraz na autobusovej stanici mal byť o 7:00. Nič som nestíhala, no došla som takmer načas. Moje úsilie však bolo aj tak zbytočné, keďže sme sa nakoniec pohli až v 38. minúte po siedmej.

V autobuse bolo super, púšťali sme si hudbu a veľa sme sa smiali. A sotva sme dorazili do SNV, našu skupinu vzali na predstavenie.

Mne sa hra veľmi páčila, aj keď v nej boli vulgárne prvky. Predstavenie však trvalo takmer tri hodiny, s jednou 15-minútovou prestávkou. Na niektorých scénkach sme sa zabávali naozaj kvalitne.

Výnimočný výkon však podal jeden z hercov, ktorý za celé predstavenie vyfajčil asi 50 cigariet. Našťastie tam, kde som sedela ja, to cítiť nebolo.

Po našom predstavení išla na to isté druhá polovica gymnázia, ktorá mala dovtedy trojhodinový voľný program v Spišskej, čo sa nám teda nezdalo fér, vzhľadom na náš 40-minútový rozchod, počas ktorého sme sa s kamarátkami išli najesť a prejsť sa.

Ako obvykle, na autobus sme meškali, ale nebol z toho žiaden veľký problém. Cesta domov bola síce zdĺhavá, ale aj tentokrát sme sa zabávali. Po príchode sme zašli ešte spolu na kávu, a tak celkovo tento deň aj predstavenie hodnotím pozitívne a už teraz sa teším, kedy pôjdeme znova.

Pridaj komentár