„Snežienky a machri“ nášho gymka

(AKTUALIZOVANÉ O FOTOGRAFIE)

DSC_0689Tento rok sa študenti nášho gymnázia zúčastnili lyžiarskeho kurzu v dňoch od 30.januára do 6. februára. Tohto kurzu sa nezúčastnili iba prváci ale aj študenti druhého, tretieho a dokonca aj štvrtého ročníka.

Lyžovanie sa začalo v nedeľu, keď profesori rozdelili študentov do šiestich skupín podľa ich zručnosti na lyžiach. Počasie nám síce neprialo, no pokúsili sme sa využiť svah čo najviac. Skoro každý večer nás čakal program, kde sme si všetci spolu sadli a zabávali sa. Večierka bola o desiate (pani profesorky nás posielali na izby). Komu by sa však chcelo už o desiatej spať? Tak sme sa stali rebelmi, čím sme nahnevali profesorky.

DSC_0694V stredu sme sa po lyžovaní zastavali v Tatranskej Lomnici, aby sme si užili výhľad na naše krásne Tatry, nakúpili si potraviny a sadli si do pizzerie na obed. Posledný večer nás páni profesori a profesorky prekvapili chutnými tortami, ktoré sme dostali namiesto pochvaly. Najväčšie uznanie aj tak patrilo našim nelyžiarom, ktorí prekonali svoj strach, prvýkrát sa postavili na lyže a už po niekoľkých dňoch lyžovali na veľkom svahu s nami.

IMG-20160223-WA0006
Myslím si, že každý z nás bol rád, že sa tohto lyžiarskeho kurzu mohol zúčastniť a užiť si týždeň plný lyžovania, zábavy a poznávania sa.

received_10205681406144646

 

 

Pridaj komentár