VIANOČNÝ TÝŽDEŇ

Predposledný decembrový týždeň, ale posledný týždeň v škole v roku 2022. To sa predsa nemôže nechať len tak s učebnicami a perami v ruke. Potrebuje to niečo vianočné. A preto bol celý týždeň naplnený zábavou, vôňami a kreativitou…

V pondelok sme mali MEDZINÁRODNÉ KUCHYNE. Celá aula voňala dobrotami, ktoré si žiaci gymnázia prichystali pre ostatných. Každý stôl mal inú krajinu a na konci dňa z tých jedál skoro nič nezostalo. Bol to skvelý začiatok do nášho týždňa.

V utorok sme predsa museli zhodiť tie kilá, ktoré sme v pondelok zobrali zo sebou domov, a preto bol ŠPORTOVÝ DEŇ. Každý žiak si vybral, ako by si chcel v ten deň zašportovať. Niektorí zostali v škole a tam športovali, iní šli do haly alebo na klzisko a ďaľší zasa na túru do Betliara alebo Čučmy. Deň plný športu a zábavy. No to sme sa ale namakali…

V stredu sa využila kreativita našich žiakov. Boli VIANOČNÉ TRHY. Každá trieda mala svoj stôl, na ktorom predávala svoje výrobky. Na predaj boli ozdoby, perníčky, dekorácie… skrátka všeličo možné. Žiaci, ktorí predávali, ostali v aule celý deň pri svojich výrobkoch. A tí, ktorí kupovali? No, na niektorých hodinách boli na trhoch a na tých ďalších boli v hale a mali súťaž v poskytovaní prvej pomoci. Žiaci mali veľa rôznych stanovíšť, pri ktorých sa mohli naučiť niečo nové.

Posledný deň nášho vianočného týždňa sa nemohol lepšie zakončiť ako VIANOČNOU AKADÉMIOU. Každá trieda si mala prichystať na tento deň nejaký tanec, spev, scénku alebo aj film. Celý štvrtok bol naplnený radosťou a zábavou.

Pridaj komentár