Counter-Strike súťažne

Žiaci Gymnázia P.J. Šafárika brilantne zvládli školské kolo Counter-Strike 2 a postupujú na okresnú súťaž!

9. novembra 2023, pod hlbokým šumom klávesníc a zvukoch virtuálnych výbuchov, sa zúčastnení žiaci pripravovali na školský e-športový turnaj. Žiaci Gymnázia P. J. Šafárika sa zúčastnili školského kola v populárnej počítačovej hre Counter-Strike 2, aby si zmerali sily a bojovali o postup na okresnú súťaž.

Atmosféra v domoch súťažiacich bola napätá, keď sa tímy žiakov stretli v nekompromisných virtuálnych bojoch. Každý hráč zohrával kľúčovú úlohu v taktických manévroch a koordinovaných akciách. Hráči preukázali nielen svoje zručnosti v počítačovej hre, ale aj tímovú spoluprácu a stratégie, ktoré by mohli konkurovať aj profesionálnym hráčom.

Výsledok nebol známy, aj keď sa za favorita považoval tím s názvom TEAM 2. Hráči ukázali svoje skutočné schopnosti v rozhodujúcich zápasoch a najdôležitejších chvíľach. Nakoniec triumfoval spomínaný tím považovaný za favorita, ktorý preukázal nielen excelentné individuálne schopnosti, ale aj schopnosť fungovať ako súdržný tím. V tíme fungovalo všetko ako malo bez jedinej chybičky. S

úperi nestačili na momentálne najlepšiu 5-člennú zostavu, ktorou je: Sebastian T., Lukáš H., Michal J., Sebastián S. a Roderic F. Títo víťazi budú teraz reprezentovať Gymnázium P.J. Šafárika na okresnej úrovni, ktorá sa uskutoční 28.11 2023 v Košiciach, kde sa budú stretávať s ďalšími školami, aby určili, kto sa bude pýšiť titulom okresného šampióna v počítačovej hre Counter-Strike 2. Gratulujeme víťaznému tímu a prajeme im veľa šťastia v ďalšom kole súťaže!

Pridaj komentár